slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Перевезення легкових автомобілів

Придніпровська залізниця пропонує послугу перевезення легкового автотранспорту спеціальними вагонами-автомобілевозами, які курсують у складі пасажирських поїздів за маршрутами Дніпропетровськ – Київ, Дніпропетровськ – Львів, Дніпропетровськ – Одеса та зворотно.

Скориставшись цією послугою, можна за будь-яких погодних умов дістатися до місця призначення безпечно і комфортно, зберігаючи ресурс свого автомобіля.

Вагон-автомобілевоз супроводжує провідник, який координує завантаження у спецвагон та вивантаження з нього і забезпечує збереження авто на шляху прямування поїзда.

За необхідності є можливість перевантажити автомобіль по станції Дніпро і безперешкодно транспортувати його далі - за будь-яким із вищезазначених маршрутів.

Замовити перевезення легкового авто й отримати всю необхідну інформацію про цю послугу можна безпосередньо в багажному відділенні вокзалу Дніпро або за телефонами +38(056)793-52-62 та +38(056)793-52-96.

Вартість перевезення автомобіля залежить від його ваги та відстані, на яку він транспортується, а саме: для автомобіля вагою в одну тонну, без урахування плати за оформлення, ціна становить за напрямками:

  • Дніпропетровськ - Київ - 390 грн
  • Дніпропетровськ - Одеса - 450 грн
  • Дніпропетровськ - Львів - 640 грн