slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У ПАТ «Укрзалізниця» розпочато формування філії «Медіацентр «Магістраль»

Двадцять четвертого травня в ПАТ «Укрзалізниця» відбулося засідання робочої групи, яка працює над об’єднанням періодичних видань регіональних філій у єдину філію - «Медіацентр «Магістраль».

До складу робочої групи увійшли представники АТ «Укрзалізниця» та регіональних філій, зокрема, фахівці з питань реформування, інформаційної та кадрової політики, юристи і фінансисти, тощо.

На засіданні робочої групи було презентовано концепцію об’єднання періодичних видань регіональних філій у філію “Медіацентр “Магістраль”, визначено процедуру і терміни передачі майна, що знаходиться у користуванні періодичних видань регіональних філій, на баланс галузевого медіацентру, обговорено порядок вивільнення, переведення та працевлаштування працівників періодичних видань залізниць у штаті новостворюваної філії.

За підсумками обговорення цих питань було сформовано та узгоджено проект плану об’єднання друкованих видань регіональних філій у філію «Медіацентр «Магістраль», робоча група окреслила завдання щодо забезпечення переходу дорожніх газет до філії «Медіацентр «Магістраль» причетним департаментам ПАТ «Укрзалізниця» та регіональним філіям.

Додаток: План реформування філії "Медіацентр "Магістраль"