slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Дорожній навчально-методичний центр охорони праці

Організовує проведення навчання та перевірки знань посадових осіб і спеціалістів з охорони праці служб управління, дирекцій залізничних перевезень та структурних підрозділів філії і підприємств, що входять до складу ПАТ «Українські залізниці» з питань охорони праці. Займається організацією проведення тематичних занять, лекцій, консультацій для посадових осіб та спеціалістів з охорони праці.

Крім того Дорожній учбово-методичний центр охорони праці надає послуги щодо навчання з питань охорони праці стороннім організаціям відповідно до «Декларації відповідності матеріально-технічної бази роботодавця вимогам законодавства з питань охорони праці» № 92.12.13 від 10.07.2013.

Приділяє багато уваги вивченню та узагальненню передового досвіду навчання з питань охорони праці і сприянню його впровадження. Запрошує викладачів для проведення лекцій, які мають високій рівень кваліфікації.

 

Матеріальне-технічне оснащення центру відповідає вимогам часу.

Має більш ніж 14-річний досвіт роботи на залізниці.

Методичне керівництво Дорожній учбово-методичний центр охорони праці здійснює над вагоном охорони праці. Вагон охорони праці – це мобільний пересувний кабінет з охорони праці, основним завданням якого є організація проведення навчання працівників філії з питань охорони праці, пропаганда безпечних і нешкідливих умов праці, проведення роз’яснювальної роботи з мешканцями навколишніх населених пунктів, учнями шкіл, дитячих залізниць, відпочиваючими в дитячих оздоровчих таборах, щодо запобігання травматизму невиробничого характеру.

Дорожній учбово-методичний центр знаходиться за адресою:
Регіональна філія «Придніпровська залізниця» АТ "Укрзалізниця"
Дніпропетровська дирекція залізничних перевезень, к.102
пр-кт Дмитра Яворницького, 108
м.Дніпро
49038
Україна

Режим роботи: з 08-00 до 12-00
                       з 13-00 до 17-00

Контакти:
телефон:               +38(056)793-19-75
тел./факс:             +38(056)793-19-75
електронна пошта: