slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Пансіонат «Прибій»

Відомості про пансіонат
Оздоровниця загальною площею 17,1 га розташована на Арабатській Cтрілці. На сході піщана коса сусідить із озером Сиваш, яке славиться своїми лікувальними грязями, західна сторона – це суцільний пляж. Навпроти пансіонату знаходиться бальнеологічна лікарня, де лікують захворювання центральної та периферійної нервової системи, серцево-судинну систему, опірно-руховий апарат, гіпертонію, остеохондроз.

Необхідні документи
Для дорослих: паспорт, путівка, довідка про стан здоров'я. Для дітей: копія свідоцтва про народження, довідка про щеплення, довідка про стан здоров'я. Діти приймаються з 3-х років.

Умови розміщення
На території оздоровниці знаходиться 5 спальних корпусів (два - двоповерхові, три – триповерхові). Номери: економ, стандарт, двокімнатний "люкс". Палити в номерах заборонено.
Гаряча та холодна вода подається цілодобово.
Триразове комплексне харчування – у їдальні пансіонату.
Перебування домашніх тварин на території пансіонату заборонене.

Додаткові послуги
Цілодобова автостоянка, прокат сейфів (в адміністративному корпусі), сніданок до номеру, Wi-Fi, прокат шезлонгів, фену, чайника, послуги трансферу.

Інфраструктура для відпочинку
Клуб: більярд, настільний теніс, бібліотека
Спортивний майданчик: волейбольне/баскетбольне поле, поле для міні-футболу
Дитячий майданчик
Спортивне знаряддя на пляжі
Тренажери
Бар
Літній кінотеатр

Пляж
Власний, піщаний з дрібним ракушняком, протяжністю 300 м. Обладнаний сонцезахисними навісами, кабінками для перевдягання та душовими.

Контактна інформація
Адреса: Херсонська обл., Генічеський р-н, с. Генічеська гірка, вул. Набережна, 42, електронна пошта: , , тел.: (05534) 5-55-20, 5-55-18 (у робочий час).