Пасажирам - Перевезення легкових автомобілів

Придніпровська залізниця пропонує послугу перевезення легкового автотранспорту спеціальними вагонами-автомобілевозами, які курсують у складі пасажирських поїздів за маршрутами Дніпропетровськ – Київ, Дніпропетровськ – Львів, Дніпропетровськ – Одеса та зворотно.

Скориставшись цією послугою, можна за будь-яких погодних умов дістатися до місця призначення безпечно і комфортно, зберігаючи ресурс свого автомобіля.

Вагон-автомобілевоз супроводжує провідник, який координує завантаження у спецвагон та вивантаження з нього і забезпечує збереження авто на шляху прямування поїзда.

За необхідності є можливість перевантажити автомобіль по станції Дніпро і безперешкодно транспортувати його далі - за будь-яким із вищезазначених маршрутів.

Замовити перевезення легкового авто й отримати всю необхідну інформацію про цю послугу можна безпосередньо в багажному відділенні вокзалу Дніпро або за телефонами +38(056)793-52-62 та +38(056)793-52-96.   (п.79-77,04грн,п. 41-126,72грн, п.53-90грн =за 100кг ваги авто

Вартість перевезення автомобіля залежить від його ваги та відстані, на яку він транспортується, а саме: для автомобіля вагою в одну тонну, без урахування плати за оформлення, ціна становить за напрямками: