Клієнтам

Придніпровська залізниця – це надпотужне, розгалужене транспортне підприємство з розвиненою інфраструктурою, яке обслуговує в залізничному сполученні значну територію України загальною площею близько 93 тисяч квадратних кілометрів у межах Дніпропетровської та Запорізької областей.

 

Особливістю залізниці є те, що вона забезпечує щільні промислові зв’язки вуглевидобувного Донбасу і залізорудного Кривбасу, відкриває шляхи товарам на внутрішні та зовнішні ринки, перевозять мільйони пасажирів, становить собою ланку міжнародного транспортного коридору Європа-Азія.

Понад 60 тисяч працівників забезпечують безперервну роботу залізниці, яка не припиняється ні в день, ні вночі понад 135 років, підтримуючи на високому рівні перевізну і пропускну здатність, технічний потенціал залізниці.

Наявність високих технічних можливостей та кваліфікованого персоналу дозволяє щорічно перевозити понад 100 мільйонів тонн вантажів.

Придніпровська магістраль завжди була полігоном для впровадження новітніх технічних рішень у галузі. Тут вперше в Україні почала працювати електрифікована дільниця. Тут починали застосовувати перші залізничні системи автоматики.

Сьогодні головна увага приділяється підвищенню безпеки руху, надійності технічних засобів, удосконаленню методів роботи, впровадженню передових технологій.