Вантажні перевезення - Перевезення в контейнерах

Для перевезення вантажів у контейнерах (у т.ч. домашніх речей громадян) на залізниці пропонується застосування великотоннажних (20- та 40-футових) контейнерів загального користування та контейнерів, що належать одержувачам та відправникам (власні) або орендовані. Такі перевезення здійснюються між станціями, відкритими для операцій з контейнерами, між залізничними станціями і портами, включеними в пряме залізнично-водне сполучення.

На Придніпровській залізниці операції з контейнерами виконують наступні станції:

пар.8,10 - робота з 20-, 40-футовими контейнерами на місцях загального користування станцій,
пар. 8н, 10н - робота з 20-, 40-футовими контейнерами на під'їзних коліях.

Перевезення вантажів в універсальних контейнерах між залізничними станціями, не відкритими для операцій з контейнерами, дозволяється начальником станції призначення за умови наявності в одержувача або на станції призначення механізмів для вивантаження контейнерів із вагонів. В усіх випадках прийом або відправлення між залізничними станціями, не відкритими для роботи з контейнерами необхідно погоджувати зі службою комерційної роботи та маркетингу.

Для виділення контейнера вантажовідправник подає заяву на ім'я начальника дирекції залізничних перевезень або начальника залізниці, в якій вказує:

При відправленні вантажів у контейнерах вантажопідйомністю 20 тон і більше заява подається у відділ організації комерційної роботи та умов перевезень служби комерційної роботи та маркетингу.

При перевезенні вантажів на експорт у треті країни або у прямому залізнично-водному сполученні аналогічна заявка подається в УДЦТС "Ліски" для узгодження перевезення з прикордонними, припортовими станціями чи станціями перевалки вантажу. 

На Придніпровській залізниці організовані та курсують контейнерні поїзди або маршрутні групи, які слідують за спеціально розробленими графіками руху без розформування до станції призначення. Час прослідування контейнерів у складі поїздів або маршрутних груп значно скорочується, покращується схоронність вантажу та спрощується процедура їх митного оформлення.

Приклад заяви

З питань перевезення вантажів у контейнерах Ви можете одержати інформацію:
Тел: (056)793-02-86; тел/факс: (056)793-00-49.Зразки заявок

Зразки заявок на наданеня контейнерів під завантаження

Скачати