Доступна приймальня - Доступ в управління регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця»

В управлінні Придніпровської залізниці діє перепустковий режим, основна мета якого - встановлення такого порядку, при якому виключається можливість проникнення до приміщень осіб, які не мають на те правових підстав або відповідного дозволу, а також вивезення (винесення) матеріальних цінностей і документів службового характеру без відповідного дозволу.

Вхід працівників та відвідувачів до приміщень адміністративної будівлі управління здійснюється через контрольно-пропускний пункт за картками магнітної дії (постійними чи тимчасовими).

Тимчасові картки магнітної дії для проходження через автоматичний турнікет видаються за попередньою заявкою служб управління тільки у робочий час (з 08:00 до 16:45) за умови надання документа з фотографією, який засвідчує особу, та підлягають обов’язковому поверненню до 16:45. Для працівників залізничного транспорту підставою для видачі тимчасової перепустки є пред’явлення службового посвідчення встановленого зразка.

Вхід та вихід до адміністративної будівлі управління осіб з тимчасовими картками магнітної дії здійснюється тільки в присутності працівників тих служб, до яких вони прибули.

При проведенні нарад, конференцій, зустрічей, переговорів з представниками інших підприємств, організацій, установ, закладів культури вхід до управління залізниці здійснюється за попередніми заявками у присутності одного із організаторів вищевказаних заходів, за умови надання відвідувачами документа з фотографією (окрім дітей).

Забороняється:

– вхід до будинку управління залізниці з громіздкими речами;

– внесення зброї, у тому числі холодної, боєприпасів, вибухових, отруйних, наркотичних, психотропних та легкозаймистих речовин;

– вхід осіб з явними ознаками алкогольного чи наркотичного сп’яніння, навіть при наявності у них необхідних документів для відвідування.