Реформування - Основні цілі реформування залізничного транспорту

Реформа залізничного транспорту здійснюється відповідно до Державної цільової програми реформування залізничного транспорту на 2010-2019 рр., затвердженої постановою КМУ від 16.12.2009 № 1390 (далі – Програма) та планів імплементації деяких актів законодавства ЄС у сфері залізничного транспорту, схваленими розпорядженням КМУ від 26.11.2014 № 1148 (далі – Плани імплементації).


Основні цілі реформування залізничного транспорту:

Для економіки України
– створення сучасної та ефективної залізничної компанії для забезпечення розвитку промисловості країни та інтеграції її транспортного комплексу до Європейської та світової транспортних систем.

Для клієнтів Укрзалізниці – підвищення якості обслуговування пасажирів та комфорту подорожі на залізничному транспорті, покращення сервісу з отримання послуг перевезень вантажів, посилення безпеки залізничних перевезень.

Для працівників Укрзалізниці – покращення умов праці та збільшення зарплатні.

Основні завдання ключових напрямків розвитку:

Наші цінності

Працівники залізниці цінують такі якості як чесність, порядність, повагу до людей, довіру


Надійність, пунктуальність, точність та професіоналізм у всьому є засадою безпечних і якісних залізничних перевезень


Відданість справі, дотримання традицій, накопичені знання і досвід дозволять втілити в життя усі очікування клієнтів залізниці та власників компанії


Прагнення досконалості через постійний пошук та впровадження передових рішень і технологій – фундамент майбутнього успіху програм реформування