Вантажні перевезення - Порядок укладення договору на організацію перевезень

ШАНОВНІ КЕРІВНИКИ ПІДПРИЄМСТВ - КОРИСТУВАЧІВ ПОСЛУГ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ!

Регіональна філія ПАТ «Укрзалізниця» повідомляє, що відповідно до схваленої концепції проведення договірної роботи ПАТ «Укрзалізниця» з організації вантажних перевезень та розрахунків за них через філію «ЄРЦ» від 28-29.09.2016 та на виконання вказівки від 17.08.2017 № ЦЦМ-13/235 в термін до 01.11.2017 необхідно розірвати всі діючі Договори про організацію перевезень вантажів і проведення розрахунків за перевезення та надані послуги.

Для забезпечення організації перевезень вантажів, розроблено договір про організацію перевезень вантажів і проведення розрахунків за перевезення та надані залізничним транспортом послуги (далі – Єдиний договір), текст якого представляємо Вашій увазі.

На теперішній час регіональною філією «Придніпровська залізниця» публічного акціонерного товариства «Українська залізниця» здійснюється укладення Єдиного договору за адресою: 49038, м.Дніпро, пр-кт Дмитра Яворницького, буд. 108.

Пропонуємо ознайомитися з проектом та для забезпечення вашої господарської діяльності направити на адресу регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» лист про наміри укласти договір, реквізити та контакти Замовника (зразок додається).

Для прискорення укладення договору пропонуємо одночасно з листом направляти підписаний з вашого боку договір зі всіма додатками у двох примірниках та наступні документи:

* копії документів повинні бути належним чином засвідчені.

З будь-яких питань щодо укладення договору можна звертатися до відділу договорів та тарифів служби комерційної роботи та маркетингу регіональної філії ПАТ «Укрзалізниця» за телефонами (056)793-10-36, 793-10-45, 793-10-35.

Також нагадуємо, що після укладання Єдиного договору необхідно терміново розірвати діючий на теперішній час договір (укладений з регіональною філією «Придніпровська залізниця») шляхом підписання додаткової угоди або обміну листами.

З надією на порозуміння та прагненням до взаємовигідного та тривалого співробітництва.


Адреси управління регіональної філії «Придніпровська залізниця»:

Служба комерційної роботи та маркетингу
49038, м.Дніпро, пр. Д.Яворницького, 108

В.о. начальника служби Харін Микола Миколайович (056)7930611
Начальник відділу договорів і тарифів Дубовик Тетяна Вікторівна (056)7931036
Старший інспектор по договірній роботі Лях Володимир Вікторович (056)7931045

Після отримання договору на електронну адресу та у разі згоди з його умовами користувач залізничних послуг оформляє його належним чином та направляє для доопрацювання та підписання до регіональної філії.


Договір на організацію перевезень

Скачати
Зразок листа

Скачати