Оздоровчі заклади - Пансіонат «Прибій»

Відомості про пансіонат
Оздоровниця загальною площею 17,1 га розташована на Арабатській Cтрілці. На сході піщана коса сусідить із озером Сиваш, яке славиться своїми лікувальними грязями, західна сторона – це суцільний пляж. Навпроти пансіонату знаходиться бальнеологічна лікарня, де лікують захворювання центральної та периферійної нервової системи, серцево-судинну систему, опірно-руховий апарат, гіпертонію, остеохондроз.

Необхідні документи
Для дорослих: паспорт, путівка, довідка про стан здоров'я. Для дітей: копія свідоцтва про народження, довідка про щеплення, довідка про стан здоров'я. Діти приймаються з 3-х років.

Умови розміщення
На території оздоровниці знаходиться 5 спальних корпусів (два - двоповерхові, три – триповерхові). Номери: економ, стандарт, двокімнатний "люкс". Палити в номерах заборонено.
Гаряча та холодна вода подається цілодобово.
Триразове комплексне харчування – у їдальні пансіонату.
Перебування домашніх тварин на території пансіонату заборонене.

Додаткові послуги
Цілодобова автостоянка, прокат сейфів (в адміністративному корпусі), сніданок до номеру, Wi-Fi, прокат шезлонгів, фену, чайника, послуги трансферу.

Інфраструктура для відпочинку
Клуб: більярд, настільний теніс, бібліотека
Спортивний майданчик: волейбольне/баскетбольне поле, поле для міні-футболу
Дитячий майданчик
Спортивне знаряддя на пляжі
Тренажери
Бар
Літній кінотеатр

Пляж
Власний, піщаний з дрібним ракушняком, протяжністю 300 м. Обладнаний сонцезахисними навісами, кабінками для перевдягання та душовими.

Контактна інформація
Адреса: Херсонська обл., Генічеський р-н, с. Генічеська гірка, вул. Набережна, 42, електронна пошта: priboi-genichesk@narod.ru, priboy-genichesk@i.ua, тел.: (05534) 5-55-20, 5-55-18 (у робочий час).