Клієнтам - Рекламні послуги

Регіональна філія "Придніпровська залізниця" запрошує фірми, підприємства та рекламні агенції до співпраці в області просування Вашого бізнесу серед заможної аудиторії Дніпропетровського, Запорізького та Криворізького регіонів.

Пропонуємо розміщення рекламної інформації на об'єктах залізниці:

Участь в наших проектах допоможе реально підтримати та збільшити популярність і престиж Вашої фірми, підняти рівень продажу Ваших товарів та послуг.

Ви маєте можливість розміщення реклами в пасажирських поїздах Придніпровської залі-зниці. Пасажирські поїзда курсують по всім областям України, країн СНГ, Західної Європи. Придніпровська залізниця піклується про підвищення інформаційного сервісу пасажирів та надає різноманітну довідкову інформацію від галузевих новин до розкладу руху поїздів. В зв'язку з цим при покупці квитка в касах вокзалів і станцій, при доставці квитків додому, клієнтам можуть вручатися Ваші рекламні буклети, листівки та ін.

Інформаційна послуга надається споживачу в потрібному місці і своєчасно.

Важливо підкреслити, що Ваша реклама буде сприйматися як невід'ємна частина інформаційної послуги, що виключає негативну реакцію у споживача.

Сподіваємося, що реклама на залізничному транспорті сприятиме збільшенню кількості користувачів товарів та послуг, що в свою чергу сприятиме розвитку галузі та збільшенню дохідних надходжень.

 

Контактна інформація:
З питань розміщення реклами звертатись в відділ реклами Придніпровської залізниці по тел: (056)793-14-10, (056)793-14-43;
тел/факс: (056)793-03-30
e-mail: f.neznajko@dp.uz.gov.ua
Поштова адреса: пр-кт Д.Яворницького, 108, м.Дніпро, 49038. Відділ реклами.Інформація

про відповідальних осіб за ведення рекламної діяльності по структурним підрозділам Регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця»

Скачати