slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Внесення (зміна) даних по власних вантажних вагонах до АБД ПВ та Бази операторів

До уваги власників, орендарів та операторів вантажних вагонів!

З метою внесення (зміни) даних по власних вагонах до автоматизованого банку даних парку вантажних вагонів Укрзалізницею розроблено та введено в дію Порядок внесення (зміни) даних по власних вантажних вагонах до автоматизованого банку даних парку вантажних вагонів, який затверджено заступником генерального директора Укрзалізниці В.О. Жураківським 25.03.2015.

Докладніше з Порядком внесення (зміни) даних по власних вантажних вагонах до автоматизованого банку даних парку вантажних вагонів можна ознайомитися на офіційному сайті Укрзалізниці.

Також нагадуємо власникам та орендарям вантажних вагонів, що наказом Міністерства інфраструктури України від 29.01.2015 № 17, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 14.02.2015 за № 168/26613, затверджено Правила експлуатації власних вантажних вагонів. Наказ набрав чинності з 06 березня 2015 року в день його опублікування в Офіційному віснику № 16.

Докладніше з Правилами експлуатації власних вантажних вагонів можна ознайомитися на офіційному сайті Укрзалізниці.

З метою автоматизованого внесення змін по власних вантажних вагонах, наданих власником (орендарем) оператору у користування, та вагонах інвентарного парку, які передані в оренду підприємствам, розроблено та введено в дію Порядок внесення інформації в автоматизований банк даних вантажних вагонів компаній-операторів, який затверджено заступником генерального директора Укрзалізниці В.О. Жураківським 24.11.2015.

Докладніше з Порядком внесення інформації в автоматизований банк даних вантажних вагонів компаній-операторів можна ознайомитися на офіційному сайті Укрзалізниці.