slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Додаткові послуги з вантажних перевезень

   У зв’язку із переглядом калькуляцій та на підставі статті 58 Статуту залізниць України, затвердженого постановою Кабінету України від 06 квітня 1998 р. № 457, та відповідно до пункту 32 розділу ІІ Збірника тарифів на перевезення вантажів залізничним транспортом у межах України та пов’язані з ними послуги (Тарифне керівництво №1), затвердженого наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 26.03.2009 № 317 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.04.2009 за № 340/16356, розрахунки за роботи й послуги, пов’язані з перевезенням вантажів, щодо яких не здійснюється державне регулювання тарифів, провадяться за вільними тарифами, які визначаються суб’єктами господарювання за згодою сторін у порядку, що не суперечить законодавству про захист економічної конкуренції.

   Вільні тарифи визначаються, виходячи з кон’юнктури ринку, якості і споживчих властивостей робіт і послуг.

   Збори стягуються централізовано через поточний рахунок зі спеціальним режимом використання філії «ЄРЦ» і нараховуються по накопичувальній картці або квитанції різних зборів на станції, по якій виконувались послуги.

   ПДВ нараховується окремо у встановленому порядку.

   Послуги за вільними тарифами надаються станціями по письмовим заявкам вантажовласника окремо на кожну послугу (або по договору).


Актуальний перелік цін на виконання робіт (послуг), які надаються за вільними тарифами, розроблені регіональною філією «Придніпровська залізниця» на сайті ПАТ "Укрзалізниця"