slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Перелік вантажних станцій

СПИСОК

станцій, відкритих для виконання комерційних операцій

(станом на  02.01.2019 р.)

ДНІПРОВСЬКА  ДИРЕКЦІЯ

№ з/п

Найменування станцій

Комерційні операції

Примітки

1

Ароматна

Б,3

 

2

Балівка

О,3,1

 

3

Богуславський

Б,3

 

4

Бузівка

Б,3

 

5

Варварівка

Б,3

 

6

Верхньодніпровськ

Б,3

 

7

Верхівцеве

П,1,3

 

8

Вільногірськ

П,3

 

9

Воскобійня

Б,3

 

10

Зустрічний

О,3

 

11

Горяїново

О,3

 

12

Губиниха

П,3

 

13

Діївка

Б,3

 

14

Дніпро-Головний

Г,Т,М,П,3

 

15

Дніпро –Вантажний

О,3

 

16

Дніпр - Ліски

1,4,8,10

 

17

Зачепилівка

Б,3

 

18

Запоріжжя-Кам’янське        

Б,3

 

19

Ігрень

Б,3

 

20

Іларіоново

Б,3

 

21

Ерастівка     

Б,3

 

22

Кайдацька

3

 

23

Кам’янське    

3

 

24

Кільчень

Б,3

 

25

Нижньодніпровськ

Б,1,3

 

26

Нижньодніпровськ - Пристань

3, 8н, 10н,11н,12н

(8н, 10н) Днепропетровский речпорт

27

Нижньодніпровськ - Вузол

Б,3

 

28

Миколаївка - Донецька

Б,3

 

29

Новомосковськ - Дніпровський

Б,1,3,8н,10н,11н,12н

(8н, 10н) ВАТ «Форпост-М»

30

Обвідна

О,3

 

31

Орлівщина

Б,3

 

32

Павлоград - 1

П,1,3

 

33

Павлоград - 2

Б,3

 

34

Перещепине

П,3

 

35

Петропавлівка         

П,1,3

 

36

Письменна

Б.3

 

37

Правда

О,3

 

38

П’ятихатки

П,Т,1,3

 

39

Роздори

Б,3

 

40

Самарівка

Б,3

 

41

Самійлівка

П,3

 

42

Синельниково - 1

П,3

 

43

Синельниково - 2

П,1,3

 

44

Сурське

Б,3

 

45

Тритузна

1,3

 

46

Улянівка

Б,1,3

 

47

Чаплино

П,3

 

48

Словя’нка

О,3

откр.до 30.06.2019            (ЦМ-15/182-18)

 

КРИВОРІЗЬКА ДИРЕКЦІЯ

 

№ з/п

Найменування станцій

Комерційні операції

Примітки

1

Апостолово

Т,П,1,3

 

2

Батуринська

Б,3

 

3

Божедарівка

П,3

 

4

Вечірній Кут

О,3

 

5

Гейківка

Б,3

 

6

Грекувата

Б,3

 

7

Девладове

П,3

 

8

Жовті  Води-2

П,3

 

9

Жовтокам’янка

П,3

 

10

Зелене Поле

3

 

11

Інгулець

Б,3

 

12

Кривий Ріг – Сортувальний

П,3

 

13

Кривий Ріг

П,М,3

 

14

Кривий Ріг - Західний

Б,1,3,8

 

15

Кривий Ріг - Головний

Г,Т,П,1,3,8н,10н

(8н, 10н) АрселорМитталКривойРог

16

Красний Шахтар

3

 

17

Марганець

П,1,3

 

18

Мирова

П,1,3

 

19

Мудрьона

Б,3

 

20

Нікополь

П,Т,1,3,8,8н,10,10н

 

21

Павлопілля

П,3

 

22

Привільне

П,3

 

23

Радушна

Б,3

 

24

Рокувата

П,3

 

25

Рядова

Б,1,3

 

26

Рясна

П,1,3

 

27

Терни

Б,3

 

28

Тік

П,3

 

29

Чортомлик

П,3,8н,10н

 

30

Шмаково

Б,3

 

                                                                                                                              

ЗАПОРІЗЬКА ДИРЕКЦІЯ

 

1

Більманка

П,3

 

2

Берда

О,3

 

3

Бердянськ

Г,Т,П,1,3,8н,10н

 

4

Великий  Токмак

Г,П,1,3

 

5

Верхній Токмак 1

П,3

 

6

Вільнянськ

П,3

 

7

Гайчур

П,3

 

8

Генічеськ

Б,3

 

9

Гуляйполе

П,3

 

10

Дніпрорудна

Б,3

 

11

Дніпробуд  2

П,3

 

12

Єлизаветівка

П,3

 

13

Запорізька Січ

П,3

 

14

Запоріжжя – 1

Г,Т,М,П,3, 10н,8н

 

15

Запоріжжя – 2

Г,М,П,3

 

16

Запоріжжя – Вантажне

О,1,3,8

 

17

Запоріжжя – Ліве

О,3,8н, 10н,11н

ПАТ ЗМК «Запоріжсталь»

(8н, 10н) ВАТ «Запорожский завод ферросплавов»

(8н, 10н,11н) ВАТ «Запорожскокс»

18

Комиш Зоря

П,3

 

19

Канцерівка

П,3

 

20

Кушугум

П,3

 

21

Магедове

П,3

 

22

Мелітополь

Г,Т,П,1,3

 

23

Мечетна

П,1,3

 

24

Молочанськ

П,3

 

25

Нельгівка

П,3

 

26

Новоолексіївка

П,1,3

 

27

Нововесела

П,3

 

28

Новогупалівка

Б,3

 

29

Обільна

П,3

 

30

Обща

П,3

 

31

Оріхівська

П,3

 

32

Партизани

П,1,3

 

33

Передатна

П,3,8н,10н

 

34

Пологи

Г,П,1,3

 

35

Порт Велике Запорожжя

О,3,8н,10н

 

36

Пришиб

П,3

 

37

Ростуща

О,3

 

38

Синя Гора

Б,3

 

39

Славгород –Південний

П,3

 

40

Стульневе

П,3

 

41

Таврійськ

П,3

 

42

Трояни

П,3

 

43

Українська

Б,3

 

44

Федорівка

П,3

 

45

Фісаки

П,3

 

46

Хортиця

П,3

 

47

Челюскін

П,3

 

48

Щебеневий

Б,3

 

49

Енергодар

Б,3

 

50

Янцеве

П3

 

51

Якимівка

Б,3