slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Залізниця співпрацює з місцевими органами влади щодо приміських пасажирських перевезень 20/12/2012

Придніпровська залізниця нарощує обсяги пільгових перевезень у приміському сполученні: за 11 місяців 2012 року перевезено 6 млн 246,4 тис. пасажирів (+3%) проти 6 млн 53,8 тис. осіб за той же період минулого року.

З початку року магістраль наддала послуги з перевезення пільговиків на суму 52 млн гривень. Згідно із Законом України «Про залізничний транспорт» дотувати соціальні перевезення цілком мають обласні державні адміністрації. Однак з місцевих бюджетів залізниця отримала лише 30,3 млн гривень компенсаційних відшкодувань. Слід зазначити, що ця сума на 7,1 млн перевищує аналогічну 2011-го року, але тільки на 58,2 % покриває фактичні витрати підприємства.

Щоб вирішити проблему заборгованості за соціальні перевезення, на Придніпровській залізниці проводять системну й кропітку роботу з керівництвом Дніпропетровської, Запорізької областей та АР Крим. Зокрема, у листопаді-грудні на адресу місцевих органів влади було направлено звернення щодо збільшення сум субвенцій у бюджетах на 2012 рік відповідно до очікуваних фактичних обсягів пільгових приміських перевезень, а також щодо закладення у бюджети 2013 року компенсаційних виплат Придніпровській залізниці за соціальні перевезення у приміському сполученні на загальну суму 57,7 млн гривень.

Крім того, керівництво магістралі провело низку зустрічей з першими особами обласних держадміністрацій та Кримської автономії щодо оновлення й ремонту рухомого складу електропоїздів, оптимізації приміського залізничного руху, системного підходу до вирішення регіональних транспортних проблем тощо.

Придніпровські залізничники сподіваються на позитивні рішення високопосадовців, що дозволить не тільки якісно поліпшити перевезення у приміському пасажирському сегменті, але й вирішити нагальні проблеми підприємства-перевізника.