slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці навчають дітей правилам безпеки 1/12/2010

На Придніпровській залізниці завершилася всеукраїнська акція «Охорона праці очима дітей», яка проходила протягом листопада 2010 року під девізом «Безпека праці батьків – моє щасливе майбутнє». Мета заходу – привернення уваги кожного роботодавця та працівника до важливості усунення або досягнення мінімально можливого рівня виробничих ризиків, формування свідомого ставлення суспільства до культури безпеки праці.

В рамках акції був проведений конкурс дитячого малюнка «Безпека руху на переїздах очима дітей», у якому взяли участь більше 400 дітей та онуків працівників Придніпровської залізниці віком від 3 до 14 років. Переможці, визначені у трьох вікових категоріях, були нагороджені цінними призами, інші учасники конкурсу – заохочувальними. Виставка конкурсних малюнків розпочала свою роботу в Управлінні Придніпровської залізниці, після чого її будуть демонструвати на Дніпропетровській та Запорізькій дитячих залізницях, а також на найбільших вокзалах Придніпровської залізниці.

Організатори акції сподіваються, що дитяча творчість примусить батьків замислитися над своєю поведінкою в окремих виробничих ситуаціях, адже вона є дієвим засобом наочної популяризації безпечної поведінки та ефективної профілактики травматизму.

Також протягом листопада на Придніпровській залізниці проходив місячник профілактично-роз’яснювальної роботи з профілактики невиробничого травматизму на залізничному транспорті. У загальноосвітніх школах та навчальних закладах Дніпропетровської, Запорізької областей і АР Крим майже для 93 тисяч учнів та студентів були проведені відкриті уроки та лекції на тему безпеки праці на залізниці. Для цього було задіяно 617 спеціалістів залізниці та продемонстровано більше 2 тисяч відеороликів, мультиплікаційних фільмів та фотографій.