slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Рухомий склад залізниці продовжують псувати 26/12/2012

Придніпровська залізниця продовжує зазнавати збитків через псування приміського рухомого складу сторонніми особами.

З початку року на підприємстві зафіксували 33 випадки псування та розобладнання громадянами приміських електропоїздів, при цьому пошкоджено 48 вагонів, завдано збитків на суму 64,3 тис. грн. Наразі залізниці відшкодували лише 1,1 тис. грн.

Найчастіше вагони приміських електропоїздів розмальовують під час їх відстою, як це було на станціях Орлівщина, Кривий Ріг-Головний, Мудрьона, Верхівцеве, Долинська, Сімферополь, Янцеве, П’ятихатки та ін.

А от під час відстою на станціях Верхівцеве, Самійлівка, Долинська, Кривий Ріг-Головний та на маршрутах Кривий Ріг-Головний – Дніпропетровськ, Синельникове-1 – Дніпропетровськ, Дніпропетровськ – Слов’янка, Нікополь – Кривий Ріг, Дніпропетровськ – Запоріжжя-1, П’ятихатки – Кривий Ріг-Головний, Дніпропетровськ – Лозова приміський рухомий склад зазнав більш серйозних пошкоджень: у вагонах побито вікна, лампи освітлення салонів, зіпсовано сидіння й двері, викрадено міжвагонні з`єднання, зірвано плафони з ламп освітлення та захисні щитки.

По кожному такому випадку направлені матеріали до лінійних органів міліції, по 2-х з них вже порушено кримінальні справи.

Придніпровські залізничники закликають громадян не втручатися у роботу залізничного транспорту. Адже навіть незначне пошкодження вагонів, вікон тощо призводить до серйозних витрат на відновлювальні роботи, затримок поїздів, несе загрозу здоров`ю та життю пасажирів і працівників залізниці.