slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Шановний Ігоре Веніаміновичу! Шановні залізничники! 26/12/2012

Щиро вітаємо Вас та весь славний колектив Придніпровської залізниці з Новим роком та Різдвом Христовим!

Сьогодні на Придніпровську залізницю можуть рівнятись представники інших галузей. Вашої організованості, чіткості, професіоналізму, дисципліни має досягати кожен. Залізничний колектив – не просто люди, що працюють разом, а справжня родина.

У вашому колективі напрацьовано певні традиції, маєте і необхідний досвід, тож працюєте професійно, злагоджено, з високими результатами роботи.

Дякуємо за Вашу підтримку і повагу на спільних ділянках нашої з вами роботи. В тісній взаємодії ми робимо спільну справу, що сприяє розвитку та укріпленню економіки нашої держави.

Тож маємо надію, що наші ділові і дружні стосунки і надалі будуть розвиватися в тій же приємній атмосфері взаємної довіри.

Наступаючий рік Змії вважається роком прийняття мудрих рішень, везіння і сприятливого впливу на всі сторони життя.

Тож бажаємо Вам оптимізму, гарного настрою, впевненості у завтрашньому дні, підтримки та щирості від тих, хто поруч.

Новий рік відкриває нові шляхи до звершення задуманого і омріяного. Тож нехай наступний рік буде для Вас роком нових звершень і великих здійснень! Нехай кожен його день наповнюється радістю, теплом, щастям, благополуччям і успіхами у всіх починаннях!

Бажаю, щоб Новий рік увійшов до Вашого дому щастям, здоров’ям, добром та миром, щоб доля була щедрою на дарунки, приносила добрі надії та втілювала у життя всі заповітні мрії!

Від імені колективу Дніпропетровської митниці, з повагою

Начальник митниці Марія Сухіна