slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Шановні колеги! 27/12/2012

Наближаються довгоочікувані й радісні свята – Новий рік та Різдво Христове. Зазвичай у цей період добрим словом згадують рік, що минає, і з надією дивляться у рік прийдешній.

Придніпровські залізничники доклали чимало зусиль, щоб 2012-й запам’ятався перемогами й здобутками – успішною роботою під час Євро-2012, запровадженням швидкісного пасажирського руху, вагомими інфраструктурними проектами, щоб міцніла ділова репутація Придніпровської магістралі як підприємства, що стабільно та якісно забезпечує потреби економіки й населення країни в залізничних перевезеннях.

У новому році перед нами стоятимуть ще більш відповідальні завдання – стати розвиненим конкурентоспроможним підприємством європейського рівня, здатним гарантувати для клієнтів і пасажирів якісно новий рівень сервісу, працювати на засадах передових технологій, реалізовувати сучасні підходи в управлінні та логістиці перевезень.

Переконані, що спільними зусиллями ми успішно вирішимо ці завдання, а Придніпровська магістраль і надалі залишатиметься підприємством, на якому почесно й престижно працювати.

На порозі свят від усього серця бажаємо вам і вашим родинам побільше радісних посмішок, міцного здоров’я і сімейного тепла. Нехай робота дарує вам натхнення й добробут. Спокою та добра – нашій країні і кожному з нас, втілення в життя найзаповітніших мрій та бажань.

Веселих усім та радісних свят!

З повагою

Начальник Придніпровської залізниці І.В.Гладкіх

Голова Дорпрофсожу О.В.Букреєв