slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровська залізниця – краще транспортне підприємство Придніпров’я 28/12/2012

Державне підприємство «Придніпровська залізниця» визнано переможцем регіонального конкурсу «Світоч Придніпров’я-2012» у одній з 28-ми його номінацій - «Краще транспортне підприємство Придніпров’я».

Цим високим званням номінуються транспортні компанії, підприємства Дніпропетровської області будь-яких форм власності, які впродовж року продемонстрували найбільш значні успіхи у забезпеченні вантажних та пасажирських перевезень.

Почесна відзнака й диплом переможця конкурсу «Світоч Придніпров’я-2012» прикрашатимуть Музей залізничної справи Придніпровської магістралі.

Довідка: Регіональний конкурс „Світоч Придніпров’я” заснований у 2002 році та проводиться щорічно у Дніпропетровській області. У цьому році відзначається 10-та річниця проведення конкурсу.

Організаторами заходу виступають Дніпропетровська облдерж-адміністрація та Дніпропетровська обласна рада. Метою цього регіонального заходу є поширення і популяризація передового практичного досвіду політичної, підприємницької, культурної й науково-технічної діяльності в регіоні, активізація й стимулювання діяльності у справі розвитку регіонального бізнесу, політичної культури, інформаційного простору, інноваційних технологій, збереження й відновлення культурної спадщини і народних традицій регіону та нації в цілому, а також відзначення кращих із кращих у своїх галузях та юних обдарованих дітей.

До складу комісії, яка визначає переможців конкусру, зазвичай входять керівники облдержадміністрації, обласної ради, правоохоронних органів, авторитетні громадські діячі, представники певних професійних напрямів.