slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Шановні друзі та колеги! 28/12/2012

Щиро вітаю вас з наступаючим Новим 2013 роком та Різдвом Христовим!

На порозі нового року ми традиційно підбиваємо підсумки роботи, аналізуємо отриманий досвід та окреслюємо плани на наступні 12 місяців. Рік, що минає, справедливо можна назвати роком наполегливої та продуктивної праці: дорожники, залізничники, працівники морського та річкового транспорту, авіаційної та автомобільної галузей, поштовики щодня докладали максимум зусиль для того, щоб забезпечити нашу державу якісними транспортними послугами та поштовим зв’язком. Завдяки зусиллям кожного з вас вже вдалося досягти значних позитивних результатів.

Водночас, зупинятися ще зарано, попереду – багато цікавих та складних завдань, які ставлять перед нами вимоги сьогодення. Переконаний, що у новому році ми продовжимо разом змінювати нашу галузь на краще.

Міністерство інфраструктури очікують нові виклики та важливі проекти. Вірю, що разом ми зможемо подолати усі труднощі та створити усі умови для того, щоб кожен громадянин та гість нашої держави отримував лише якісні транспортні послуги та послуги поштового зв’язку, автомобілісти користувалися лише гарними дорогами європейського рівня, а власники та відправники вантажу серед конкурентів обирали саме нашу державу – як країну, де надають найсучасніші транспортно-логістичні послуги.

Тільки від нашої спільної, наполегливої праці залежить успіх та відмінна робота.

Тому бажаю вам у наступному 2013 році творчої наснаги та життєвих сил, нових ідей та можливостей для їх реалізації, успіхів, добра, злагоди, міцного здоров'я та благополуччя. Нехай усі негаразди оминають ваші домівки стороною, натомість у серцях та оселях завжди панують мир, радість, щастя та любов.

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Міністр інфраструктури України В. Козак