slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Дніпропетровська дитяча залізниця онлайн 9/1/2013

Дніпропетровська дитяча залізниця відтепер має свій офіційний веб-сайт (http://uzdpdz.jimdo.com) . На ньому пасажири Малої Придніпровської, мешканці та гості Дніпропетровська зможуть знайти цікаву інформацію про роботу дитячої залізниці, її історію, ознайомитися з графіком руху поїздів, навчальним процесом, правилами перевезень. На сайті постійно оновлюється стрічка новин з життя магістралі, анонсуються події та заходи , розміщені випуски вісника "Юна Зміна". Крім того, усі бажаючі зможуть в режимі онлайн задати питання керівництву і вихованцям дитячої залізниці та отримати повну відповідь.

Крім того, Дніпропетровська дитяча залізниця вже має власний інтернет-канал на Youtubе "МАЛАЯ ПРИДНЕПРОВСКАЯ»: http://www.youtube.com/channel/UCi96gE-Vuo50Zi_SpWD3f8A .

«Наші юні залізничники, які є авторами сайту, невтомно працюють над тим, аби він став корисним для кожного відвідувача, постійно його оновлюють та доопрацьовують. Сподіваємось, що сайт стане у нагоді дніпропетровцям та гостям міста, адже містить необхідну та актуальну інформацію про життя Малої Придніпровської», - розповів начальник Дніпропетровської дитячої залізниці Роман Куриленко.

За словами авторів сайту та вихованців дитячої залізниці Максима Лісового та Артема Дорофеєва, сайт розробили для того, аби відвідувачі будь- де і будь-коли були у курсі усіх подій магістралі. На їх думку, вихід залізниці у мережу Інтернет спонукатиме юних залізничників працювати ще краще, адже кожен відвідувач зможе залишити на сайті свої побажання, рекомендації, які будуть негайно розглядатись та, по можливості, реалізовуватись.