slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Забезпечено безперебійний рух поїздів за несприятливих погодних умов 29/1/2013

Придніпровська залізниця доклала максимум зусиль, аби несприятливі погодні умови не вплинули на безпеку руху та комфорт пасажирських та вантажних поїздів.

Під час нещодавніх рясних опадів у заходах зі снігоборотьби на підприємстві задіяли більше 2 тисяч залізничників, з них у бригаді першої черги (працівники служби колії) – 1119 чол., та другої черги (працівники інших структурних підрозділів) - 883.

У зв’язку з потужними снігопадами найбільші обсяги робіт проводились на станціях Дніпропетровськ, де товщина снігового покриву сягнула 24 см, Чаплине (20 см.), Запоріжжя (18 см.) та Кривий Ріг (15 см). Саме на території цих станцій наразі зосереджено найбільше техніки та людських ресурсів.

З метою організації безперебійного руху та безпеки перевезень на Придніпровській залізниці працювало 15 снігоприбиральних машин СМ-2 та 1 снігоочисна машина «Ветерок», які прибрали 26 тис. 395 м. куб. снігу.

Загалом, для безперебійної та безаварійної роботи в складних умовах зимової негоди у структурних підрозділах Придніпровської залізниці створили 210 чергових аварійних бригад. Для постійного руху пасажирських та вантажних поїздів за несприятливих погодних умов підприємство обладнало 234 стрілочних переводи електрообігрівом та 2381 – пневмообдуванням. Уся снігоприбиральна техніка (39 колієочисних машин СДПМ та СМ-2, 49 одиниць автодорожньої техніки) справна і забезпечена пальним.

Вжито й низку антиожеледних заходів. Зокрема, контактну мережу обладнали 120 схемами плавлення ожеледі та 84 схемами профілактичного підігріву; на локомотивах установили 49 пристроїв для механічного очищення ожеледі з контактного дроту. Також на підприємстві збільшили запаси антиожеледної змазки СГС-Д та ЦН ІІ-КЗ.