slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Як працюють камери схову на залізничному вокзалі Дніпропетровськ, що можна у них зберігати 1/2/2013

а також про цікаві знахідки, що трапляються тут та інші історії практичного характеру журналістам розповіла заступник начальника вокзалу Дніпропетровськ-Головний Тамара Палаш під час прес-конференції в інформаційній агенції «Мост-Днепр».

Камери схову на залізничному вокзалі Дніпропетровськ-Головний завжди користуються попитом серед пасажирів Придніпровської залізниці та гостей міста. До їх послуг автоматичні камери схову та камери для зберігання великогабаритної ручної поклажі. Протягом 2012 року комірники прийняли на зберігання 84 тис. 614 одиниць ручної кладі.

«Для того, аби покласти речі до автоматичної камери схову пасажиру необхідно придбати жетон у комірника, придумати свій власний код, за допомогою якого можна буде відкрити комірку та спокійно залишати речі. Якщо людина забуває код чи губить свій жетон, то щоб забрати речі їй вже треба мати при собі паспорт, у цьому випадку комірник має право відкрити всього 2 камери у присутності міліції. За їх відкриття з забудькуватого пасажира також знімається плата.

Усі речі у камерах схову за правилами можуть знаходитись не більше 2 діб. Якщо ж залишаються понад встановлений термін – то залізничники передають їх на склад незатребуваних речей, де вони зберігаються 30 днів. Якщо і там за ними ніхто не повертається, то речі прямують на склад реалізації», - розповіла Тамара Палаш.

За її словами, комірниця в жодному випадку не візьме на зберігання гроші, коштовності та легкозаймисті речовини, кожного пасажира при здачі багажу попереджають про це. Були моменти, коли люди забували у автоматичних камерах-схову рибу чи овочі, які швидко ставали непридатними та створювали несприятливі умови для роботи та обслуговування пасажирів.

Траплялись і курйозні випадки, які не залишали байдужим залізничників. Так одного разу до камери схову передали кота породи «Сфінкс» з усіма необхідними документами, який прибув до Дніпропетровська аж із Нафтоюганська.

Як виявилось власниця кота сильно захворіла і більше не могла його утримувати, тож домовилась із сестрою, яка мешкає у Нижньодніпровьску, що переправить тваринку їй. Кіт проклав величезний шлях з Нафтоюганська до Москви літаком, а з Москви до Дніпропетровська – поїздом, але виявився нікому не потрібним. Адже сестра, яка мала його взяти до себе, злякалась, що не зможе справитись з таким красенем тож і не забрала. Наразі коту знайшли дбайливих господарів.

Довідка: вартість зберігання ручної поклажі в автоматичній камері становить 8 грн за 2 доби, у стаціонарній - 11 грн за великогабаритну ручну поклажу (вагою більше 50 кг, понад один метр заввишки та два - завдовжки, або зверх розмірів комірки) та 9 грн - за решту речей.