slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Все більше пасажирів Придніпровської залізниці користуються швидкісним поїздами 4/2/2013

Швидкісні поїзди Інтерсіті (Skoda) та Інтерсіті + (Hyundai Rotem) з початку свого курсування перевезли більше 255 тис. пасажирів Придніпровської залізниці.

Найбільшим попитом серед пасажирів поїздів «Skoda» користується маршрут Донецьк-Дніпропетровськ: у цьому напрямку вже проїхав 64 тис. 551 пасажир, зворотно – 67 тис. 236. Трохи менше пасажирів з`їздили з Дніпропетровська до Харкова (17 тис. 436 осіб) і зворотно (14 тис. 821 чол.).

Швидкісними поїздами «Hyundai Rotem», які щоденно курсують у напрямках Дніпропетровськ-Київ та Київ-Дніпропетровськ, скористалось близько 91,5 тис. пасажирів.

Нагадаємо, що у 2012 році Придніпровська залізниця відкрила рух міжрегіональних швидкісних поїздів категорії Інтерсіті (Skoda) та Інтерсіті + (Hyundai Rotem) на своїй території.

28 травня 2012 року - відбувся перший запуск поїздів «Skoda», які щодня перевозять пасажирів у напрямку Дніпропетровськ-Харків та Дніпропетровськ-Донецьк і зворотно. А з 11 листопада минулого року швидкісні поїзди Hyundai Rotem щоденно курсують маршрутами Київ-Дніпропетровськ-Київ.

Усі швидкісні поїзди Інтерсіті та Інтерсіті + експлуатуються Українською залізничною швидкісною компанією - спеціально створеним підприємством у структурі Укрзалізниці, на яке покладене завдання організації швидкісного руху в Україні. Наразі на базі підприємства знаходиться 12 міжрегіональних двохсистемних швидкісних електропоїздів виробництва компанії «HYUNDAI Rotem» (10 од.) та «ŠKODA VAGONKA» (2 од.).