slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Заплановано виконати значні обсяги робіт із впровадження швидкісного руху на Крим 5/2/2013

Згідно з Концепцією впровадження швидкісного руху на залізницях України Придніпровська залізниця у 2013 році запланувала відкрити рух швидкісних поїздів класу «Інтерсіті» (Skoda) за маршрутом Дніпропетровськ-Сімферополь.

Попередньо на кримському напрямку передбачено виконати комплекс масштабних робіт з підготовки залізничної інфраструктури до впровадження швидкісних пасажирських перевезень.

Зокрема, працівники служби колії мають модернізувати 36,3 км колії, капітально відремонтувати - 2,4, середньому та комплексно-оздоровчому ремонту піддати 85,1 км. Залізничники також повинні оновити і відремонтувати 37 комплектів стрілочних переводів, замінити близько 14 км плітей безстикової колії, капітально відремонтувати низку платформ, штучних споруд та будівель.

Енергетики магістралі планують виконати ревізію 713 км контактної мережі, замінити 91 дефектну опору контактної мережі, ще 64 – встановити на «кривих» ділянках шляху, оновити 6,05 км несучого тросу та контактного проводу, понад 760 ізоляторів, модернізувати 0,5 км ліній автоблокування та постійного електропостачання, освітлення станцій, переїздів та платформ, виконати низку інших електротехнічних робіт.

На Придніпровській магістралі також проведуть ревізію і ремонт пристроїв автоблокування та електроцентралізації на ділянці щляху завдовжки 357 км, відремонтують 1,45 км магістрального кабелю, апаратуру, опори й кабельні мережі гучномовного оповіщення, замінять близько 5 тис. од. бордюрів та плитки.

Також підприємство відремонтує й облаштує 12 пасажирських платформ та 18 залізничних будівель.

Загальна вартість робіт із впровадження швидкісного руху на напрямку Дніпропетровськ – Сімферополь складе близько 230,6 млн грн.