slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У 2013 році залізниця продовжить роботу над безпекою переїздів та колій 20/2/2013

Придніпровська залізниця у 2013 році реалізуватиме заходи, які зроблять її переїзди та колії ще безпечнішими для водіїв транспортних засобів.

Так, протягом року на підприємстві капітально відремонтують 20 переїздів, один переїзд з автобусним рухом обладнають автоматикою, на 25-ти - вкладуть переїзний настил зі збірного залізобетону, ще на двох - впровадять попереднє ввімкнення загороджувальної сигналізації при аварійному відкритті основних шлагбаумів.

Крім того, на трьох переїздах задіють схеми ввімкнення ламп переїзних світлофорів на постійне горіння при несправності комплекту реле миготіння, на 7-ми - модернізують пристрої переїзної автоматики. На одному залізничному переїзді буде покращено видимість, а ще один – узагалі закриють для руху.

З початку 2013 року дорожньо-транспортних пригод на переїздах та коліях Придніпровської залізниці не сталось. Утім, протягом 2012 року їх зареєстровано одинадцять, й усі – через порушення водіями транспортних засобів правил дорожнього руху.

Придніпровська магістраль закликає водіїв бути уважними, чітко дотримуватись правил дорожнього руху під час перетину переїздів і колій, берегти своє здоров`я та життя.