slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Залізниця виділить більше 700 тисяч гривень на розвиток Запорізької дитячої залізниці 20/2/2013

Запорізька дитяча залізниця (ЗДЗ) на свій розвиток і утримання цьогоріч отримає більше 700 тис. гривень.

Про це розповів голова Дорожньої профспілкової організації (Дорпрофсожу) Олександр Букреєв під час конференції трудового колективу Придніпровської залізниці з питань виконання зобов’язань колективного договору підприємства за 2012 рік.

Зокрема, 500 тис. грн. Придніпровська магістраль запланувала направити на поліпшення матеріально-технічної бази цієї дитячої залізниці, 50 тис. грн. – на придбання форменого одягу.

Аби юні залізничники із Запоріжжя гостинно зустріли своїх українських колег та однолітків з-за кордону, які з’їдуться до них на 10-й Всеукраїнський екологічний фестиваль, а також гідно представили себе на фаховому Всеукраїнському зльоті, магістраль направляє ще 115 тис. гривень. На решту організаційних заходів ЗДЗ буде витрачено 40 тис. грн.

Крім того, юних залізничників харчуватимуть коштом Придніпровської залізниці під час їхньої навчально-виробничої практики, а також виділять кошти на поїздки з обміну досвідом на інші дитячі залізниці.

Довідка: Запорізька дитяча залізниця імені двічі героя Радянського Союзу льотчика-космонавта Павла Поповича розпочала свою роботу 19 травня 1972 року. На сьогодні ЗДЗ є однією з найрозвиненіших дитячих залізниць України та СНД. Довжина її головного шляху складає 8,6 км, повна експлуатаційна довжина - 9,4 км, тут діє одна станція та сім пасажирських платформ, тунель завдовжки 80 м, рухомий склад - три тепловози з вагонами та одна вантажна платформа.