slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці говорили про реформування галузі 20/2/2013

Начальник Головного управління реформування та корпоративного розвитку Укрзалізниці Андрій Буковський зустрівся з керівним складом Придніпровської залізниці, щоб розповісти про перебіг реформування галузі, напрацювання й досягнуті результати, а також найближчі перспективи цього процесу.

А.Буковський нагадав про передумови й мету реформування залізничного транспорту, розповів про досвід європейських країн і Росії у вирішенні подібних проблем, окреслив етапи проведення реформаторських перетворень, зупинився на очікуваних наслідках.

За словами керівника главку, реформування – це структурні зміни в діяльності Укрзалізниці, покликані підвищити ефективність її функціонування (шляхом запровадження сучасних технологій і управлінських систем, вдосконалення технологічних процесів, модернізації виробництва, підвищення продуктивності праці, виключення дублюючих функцій), а також забезпечити належне матеріальне стимулювання нелегкої праці залізничників та інвестиційну привабливість галузі.

А.Буковський наголосив на тому, що реформування Укрзалізниці відбуватиметься зі збереженням усіх соціальних гарантій, які сьогодні існують для працівників залізничного транспорту, зокрема ветеранів та пенсіонерів.

Проведена зустріч є складовою комплексу заходів щодо посилення роз’яснювальної роботи в трудових колективах Придніпровської залізниці з метою надання її працівникам компетентних і вичерпних відповідей на питання, що стосуються реформування галузі.