slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На залізниці змагатимуться за звання кращого волонтера по догляду за пенсіонерами 21/2/2013

На Придніпровській залізниці пройшло засідання Ради ветеранів підприємства, на якому підбили підсумки роботи ради за 2012 рік та обговорили Положення конкурсу на звання кращого волонтера по догляду за ветеранами.

У засіданні взяли участь голова Ради ветеранів підприємства Валерій Козловський, заступник начальника служби кадрової та соціальної політики Юрій Кнець і заступник голови Дорожньої профспілкової організації Валерій Шило.

За словами Валерія Козловського, керівництво Придніпровської залізниці приділяє велику увагу підтримці ветеранів та пенсіонерів галузі. Лише протягом 2012 року магістраль виділила близько 27 млн грн на допомогу колишнім працівникам залізниці: медичне обслуговування, закупівлю медикаментів, покращення матеріально-побутових умов тощо. У рамках Програми добровільного медичного страхування підприємство власним коштом застрахувало більше 33 тис. своїх колишніх працівників. Протягом минулого року у відомчих закладах оздоровлення побувало 1216 ветеранів та пенсіонерів галузі.

Як повідомили на засіданні, на магістралі оголошується конкурс на звання кращого волонтера по догляду за пенсіонерами. Участь у ньому може взяти кожен член Ради ветеранів залізниці. Переможця обиратимуть за такими критеріями: кількість днів наданої допомоги, число людей, які отримали реальну допомогу, види допомоги, відгуки про неї тощо. Усі ці відомості волонтер має фіксувати у щоденнику, який згодом пред’явить конкурсній комісії.

Сам конкурс триватиме з 1 березня по 15 листопада 2013 року, а вже 5 грудня, у Всесвітній день волонтера, відбудеться нагородження кращих волонтерів Придніпровської залізниці.

Наразі на обліку ради ветеранів Придніпровської залізниці знаходиться 37 тис. 814 чоловік, з них: 5511 учасників Великої Вітчизняної війни, 636 учасників бойових дій, 3094 інваліди, 2609 інвалідів праці, 391 інвалід війни, 979 самотніх пенсіонерів.