slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На залізниці посилюють схоронність вантажів, які перевозять 21/2/2013

На Придніпровській залізниці дбають про збереження вантажів, які перевозить підприємство.

У 2012 році кількість незбережених вантажних перевезень зменшилась на 2% у порівнянні з попереднім роком, а доля втрат залізниці від крадіжок вантажів – на 13%.

Цьому передувала кропітка робота різних служб та структурних підрозділів підприємства спільно з правоохоронцями, місцевими органами влади та промисловими підприємствами, що користуються послугами залізниці як перевізника.

Зокрема, для підвищення схоронності вантажів, які перевозить Придніпровська магістраль, ліквідації умов та причин незбереження вантажів, минулого року на підприємстві встановили тензометричні ваги: для статичного зважування - на станціях Запоріжжя-Ліве та Нижньодніпровськ-Вузол, для зважування вантажних поїздів у динамічному режимі – на станції Чаплине.

На станціях П’ятихатки-Стикова, Чаплине, Нижньодніпровськ-Вузол, Павлоград-1, Інгулець, Апостолове, Джанкой, де працюють автоматизовані системи контролю за вантажами та цілісністю вагонів під час руху (АСК ЦВР), здійснюється щодобовий аналіз отриманих даних, що допомагає вчасно виявляти комерційні несправності, зокрема, нестачу вантажу та порушення технічних умов навантаження, здатні спричинити пошкодження вагонів і втрату їх вмісту.

Аби унеможливити розкрадання листового прокату, його перевозять у пачках вагою понад 100 кг, які запаковано ще й у металевий «кожух». Спільні оперативні групи воєнізованої охорони Придніпровської залізниці та співробітників транспортної міліції патрулюють дільниці, де зафіксовано часті спроби розкрадань прокату з вагонів.

Парки станцій П’ятихатки та П’ятихатки-Стикова та перегін між ними, а також парк станції Запоріжжя-Ліве за домовленістю охороняють приватні охоронні підприємства.

На залізниці встановлено постійний контроль за просуванням вантажних поїздів з металопродукцією, брухтом та вугіллям. Проводиться щоденний розбір графіку руху вантажних составів, аби унеможливити їх непередбачені графіком зупинки.

Інформація про будь-які факти розкрадання вантажів, а також втручання сторонніх осіб у роботу залізниці невідкладно передається для реагування (засідок, патрулювання, оперативних рейдів) оперативним групам відомчої воєнізованої охорони та транспортної міліції.

Спільно з правоохоронцями також здійснюються перевірки пунктів приймання брухту на предмет виявлення деталей рухомого складу, верхньої будови колії та іншого майна залізниці. Протягом 2012 року проведено 109 таких перевірок, під час яких виявлено 18 незаконних пунктів приймання брухту.

Торік за фактами злочинних посягань на вантажі, які перевозить Придніпровська залізниця, порушено 299 кримінальних справ, 33 кримінальні справи передано до суду.

До відповідальності (службової) притягуються і працівники залізниці, винні у несвоєчасному вивезенні вантажу чи приховуванні фактів крадіжок під час перевезень.