slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Мешканці зоопарку на Запорізькій дитячій залізниці готові зустрічати весну 25/2/2013

Усі мешканці зоопарку, розташованого на території Запорізької дитячої залізниці (ЗДЗ), успішно перезимували та готові зустрічати весну. По це повідомила заступник начальника ЗДЗ Алла Кодак.

За її словами, зимової пори усі підопічні зоопарку: від ведмедів, лам, мавп, кабанів до пташок - були переведені на посилений вітамінізований режим харчування, їх помешкання ретельно утеплили, а особливо теплолюбних чотирилапих чи крилатих перевели на зимівлю до інших приміщень.

Холоди не стали на заваді поповненню зоопарку: цієї зими родина диких кабанів порадувала вихованців та відвідувачів дитячої залізниці кумедними малюками, крім того, сюди прибули два величні страуси Ему, які вже встигли обжитись та призвичаїтись до запорізьких умов.

Наразі в зоопарку готуються до весняно-літньої пори. Зокрема, вже очікує господарів оновлене мавп’яче «житло», яке спеціально розмалювали в африканському стилі.

Довідка: Запорізька дитяча залізниця імені двічі героя Радянського Союзу льотчика-космонавта Павла Поповича розпочала свою роботу 19 травня 1972 року. На сьогодні ЗДЗ є однією з найрозвиненіших та найбільших дитячих залізниць України та СНД. Довжина її головного шляху складає 8,6 км, повна експлуатаційна довжина - 9,4 км, тут діє одна станція та сім пасажирських платформ, тунель завдовжки 80 м, рухомий склад - три тепловози з вагонами та одна вантажна платформа.

На ЗДЗ діє живий куточок, зимовий сад, фонтан, тераріум та дендраріум, насаджено більше тисячі унікальних зелених насаджень, серед яких скандинавські горобина та береза, сакура й клени, сад карликових плодових дерев, кущів тощо.