slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Установлення турнікетних систем на вокзалі Сімферополь 27/2/2013

Завдяки автоматизованій системі контролю доступу пасажирів до приміських поїздів, запровадженій на вокзалі Сімферополь Кримської дирекції залізничних перевезень, значно зменшилась кількість безквиткових пасажирів і водночас зросла виручка від реалізації проїзних документів.

Так, за 25 днів функціонування турнікетних систем квитки на приміські електропоїзди придбали 61,7 тис. пасажирів на суму 325, 414 тис. грн. Це на 23,7% (по пасажирах) та 22,2% (у грошовому вираженні) більше ніж за аналогічний період минулого року, коли сімферопольський вокзал працював ще без турнікетів. Отже, доцільність введення автоматизованої системи контролю доступу пасажирів до приміських поїздів не викликає жодних сумнівів.

Слід зазначити, що з установленням турнікетних систем більш дисциплінованими стали не тільки пасажири платних категорій, але й пільговики, зокрема, ті, що користуються безкоштовним проїздом у приміському сполученні. Вони також повинні оформлювати відповідні проїзні документи в касах, що вкрай важливо для отримання залізничниками повної й достовірної інформації про споживання послуг приміського залізничного транспорту пільговими категоріями пасажирів. Так, за 25 днів функціонування турнікетних систем було оформлено 21 тис. безкоштовних проїзних документів (+18,6% до аналогічних показників минулого року) і 9,4 тис. пільгових студентських (+17,1% відповідно).

Нагадаємо, що автоматизовану систему контролю доступу пасажирів до приміських поїздів на вокзалі м. Сімферополь введено в дію 29 січня 2013 року разом із конкорсом (пішохідним переходом над залізничними коліями) та приміським касовим терміналом. Тепер потрапити до приміських електропотягів пасажири можуть лише через турнікетну систему.