slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Залізниця готує подарунок до Дня визволення Севастополя 1/3/113

Сьогодні Віце-прем`єр міністр України Олександр Вілкул разом з головою Севастопольської міської державної адміністрації Володимиром Яцубою та начальником ДП "Придніпровська залізниця" Ігорем Гладкіх відвідав будівництво автотранспортної розв`язки у районі місцевого залізничного вокзалу в Севастополі.

Оглянувши об’єкт Олександр Вілкул дав завдання відкрити рух по мосту до першого травня 2013 року.

«Терміни будівництва об’єкту за проектом 18,7 місяців, а ми зробимо менше, ніж за рік без втрати якості робіт. Якщо 17 квітня, як ми обіцяли, віддати міст під асфальтування, то до Дня визволення Севастополя він буде готовий. Це і буде наш подарунок місту-герою», - підсумував Ігор Гладкіх.

Він також зазначив, що до нового літнього сезону залізниця запустить поїзди вже до Севастополя, що буде дуже зручно для мешканців міста та туристів.

Роботи з розширення автотранспортних мостів на станції Севастополь було розпочато у червні 2012 року на виконання доручення Президента України спільними зусиллями ДП «Придніпровська залізниця» і міської влади Севастополя.

Силами структурних підрозділів залізниці та підрядних організацій виконано демонтаж та перенесення споруд і інженерних мереж магістралі, які потрапили у зону будівництва, облаштовано понад 508 метрів підпірних стінок, 36 буро набивних паль, 4 монолітних опори ( на все це пішло 231 тонни арматури та 4 тис. 178 м. куб. бетону), а також 6 водовідводних зливів, виготовлено і встановлено 2 металеві прольотні споруди вагою 103 тонни.

Також залізничникам доведеться попрацювати над відновленням станційної інфраструктури, щоб після закінчення робіт повернути її до початкового стану.

По переду також гідроізоляційні роботи, облаштування земельного полотна, дорожнього покриття, добудова мостів і підходів до них, бар’єрних і перильних огороджень, контактної тролейбусної мережі, благоустрій території.

Будівництво автотранспортної розв`язки в районі залізничного вокзалу станції Севастополь дозволить вирішити давню проблему міста, яке довгі роки потерпало через їх низьку пропускну спроможність. За рахунок добудови ширина мостів збільшиться до 26 метрів, що у двічі збільшить кількість смуг руху.