slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Залізниця закликає громадян дотримуватись правил безпеки на своїх об’єктах 4/3/2013

Попередження невиробничого травматизму на залізничних об’єктах залишається пріоритетним завданням Придніпровської магістралі і в 2013 році.

З цією метою на підприємстві передбачено комплекс організаційно-технічних заходів. Зокрема, на усіх станціях та вокзалах здійснюється регулярне сповіщення громадян по гучномовцю про маневрові роботи чи наближення рухомого складу, виконуються ремонтні роботи на залізничних переїздах, оновлюються прилади зовнішнього освітлення станцій, переїздів та посадочних платформ, у доступних пасажирам місцях установлюються інформаційні стенди попереджувального змісту тощо.

Протягом поточного року фахівці служби охорони праці підприємства запланували провести кілька місячників профілактично-роз`яснювальної роботи із запобігання випадкам невиробничого травматизму на залізничному транспорті серед учнів навчальних закладів, розташованих поблизу залізничних об’єктів.

За 2 місяці 2013 року на Придніпровській залізниці травмувалось 19 громадян, не пов`язаних з виробництвом, серед них одна дитина (проти 13 – за аналогічний період минулого року, неповнолітніх серед травмованих за цей час не було).

Придніпровська залізниця нагадує громадянам правила безпеки на залізничному транспорті України.

Пішоходам забороняється: ходити по залізничних коліях та наближатися до них на відстань менше п'яти метрів. Переходити і перебігати через залізничні колії перед поїздом (або локомотивом, вагоном, дрезиною тощо), що наближається, якщо до нього залишилося менше ніж 400 м. Переходити колію зразу після проходу поїзда (або локомотива, вагона, дрезини тощо), не впевнившись, що по сусідніх коліях не пересувається рухомий склад. Переходити та переїжджати залізничні колії при закритому положенні шлагбаума або при червоному світлі світлофора та звуковому сигналі переїзної сигналізації. На станціях і перегонах пролізати під вагонами і перелізати через автозчепи для переходу через колію. Проходити по залізничних мостах і тунелях, не обладнаних спеціальними настилами для проходу пішоходів. Пролізати під закритим шлагбаумом на залізничному переїзді, а також виходити на переїзд, коли шлагбаум починає закриватися. На електрифікованих лініях підніматися на опори, а також торкатись до металевих проводів заземлення, які ідуть від опори до рейки. Наближатися до електропроводу, що лежить на землі, ближче ніж на 10 метрів. Підніматися на дахи поїздів, локомотивів та вагонів, а також на конструкції мостів, освітлювальних вишок тощо. Класти на рейки залізничної колії будь-які предмети. Підходити ближче ніж на 0,5 метра до краю платформи після оголошення про подачу або прибуття поїзда до його повної зупинки. Обходити вагони, що стоять на колії, на відстані менше п'яти метрів від крайнього вагона. Проходити між розчепленими вагонами, що стоять на колії, якщо відстань між ними менше десяти метрів. Сидіти на краю посадкової платформи, перону. Знаходитись на об'єктах залізничного транспорту в стані алкогольного сп'яніння. Ставити особисті речі на краю платформи, перону. Підніматися у вагон і виходити з вагона дозволяється тільки після повної зупинки поїзда. Посадку пасажирів у вагон і вихід їх з вагона необхідно проводити тільки з боку перонів або посадочних платформ. Дітей під час посадки у вагон і висадки із вагона слід тримати за руку або на руках. Виходити із вагона під час зупинки можна тільки з дозволу провідника.

Пасажирам забороняється: проїжджати на дахах, підніжках, перехідних площадках вагонів. Заходити у вагон і виходити з вагона під час руху поїзда. Висуватися з вікон вагонів і дверей тамбурів під час руху поїздів та викидати сторонні предмети (пляшки, пакети тощо) з вікон і дверей вагонів. Стояти на підніжках і перехідних площадках вагонів, самостійно відчиняти двері вагонів під час руху та на стоянці поїзда, затримувати автоматичні двері вагонів під час їх зачинення та відчинення. Проїжджати у вантажних поїздах без спеціального дозволу. Знаходитись в поїзді у нетверезому стані. Залишати дітей без нагляду дорослих на вокзалах, пасажирських платформах та в поїздах. Провозити у вагонах легкозаймисті, шкідливі і вибухові речовини. Виходити із вагона на міжколійя і знаходитись там під час руху поїзда. Стрибати з платформи на залізничні колії. Проводити на пасажирських платформах рухомі ігри. Палити у вагонах (в тому числі в тамбурах) приміських поїздів, а також у непередбачених для паління місцях вагонів пасажирських поїздів. Бігти по платформі поруч із вагоном поїзда, що прибуває або відходить, а також перебувати ближче ніж 2 метри від краю платформи під час проходу поїзда без зупинки. Підходити до вагона до повної зупинки поїзда. Без потреби самовільно зупиняти поїзд. Самостійно перевозити ручну поклажу засобами, які призначені для перевезення пошти або багажу працівниками пошти та залізниці. Розміщувати ручну поклажу в тамбурах вагона, коридорі салону, проходах купе та в проході вагона приміського поїзда. Забруднювати тамбури, засмічувати підлогу та сидіння вагонів. Демонтувати обладнання вагонів, псувати оббивку диванів та сидінь.