slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Дорогі жінки! 5/3/2013

Ви – найдивовижніше, що створила природа: слабкі й сильні водночас; у радості усміхнені, як сонечко, й ніби тонкосльозі осінні хмаринки – в печалі; зігрієте, коли зимно за вікном і на серці, заспокоїте у тривозі, у зневір’ї додасте надії й подаруєте мрію, у біді підставите своє тендітне плече, а в щасті дасте крила - піднятися над землею.

Розгадати таємницю жіночої посмішки, як і самовідданої жіночої любові, силу жіночої вірності й всепрощення, магію жіночої краси сильна половина людства намагається відколи існує світ, і ще ні на крок не наблизилася до відповідей.

Дозвольте у цей весняний день схилитися захоплено перед вашою красою й чарівністю, віддати шану вашій мудрості, терпінню й оптимізму, що не залишають вас навіть у найважчі часи, вашим небайдужим серцям, що, здається, можуть зігріти своїм теплом увесь світ; поцілувати ваші невтомні руки, яким усе під силу.

Щастя вам і любові, нових перемог і здобутків. Нехай ваш дім повниться статками й дитячим дзвінкоголоссям, проблеми й труднощі нелегкого нашого сьогодення обходять вас осторонь, кожен прийдешній день буде по-весняному теплим і сонячним. Нехай доля завжди зоряно всміхається вам, і ви всміхайтесь у відповідь, адже від ваших чарівних посмішок на Землі стає світліше.

Зі святом вас!

З повагою
Начальник Придніпровської залізниці І.В. Гладкіх
Голова Дорпрофсожу О.В. Букреєв