slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Комплексний розвиток галузі та підвищення соціальних стандартів – пріоритетні завдання 6/3/2013

Підприємства, які входять до сфери управління Мінінфраструктури, мають стати локомотивом розвитку національної економіки, точкою зростання добробуту працівників та їхніх родин. Про це йшлося на Колегії Міністерства інфраструктури України, яка відбулась 5 березня 2013 року за участі Віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула, Міністра інфраструктури Володимира Козака, керівників підвідомчих підприємств, профспілок та інших.

Перша цьогоріч колегія Мінінфраструктури була присвячена підбиттю підсумків фінансово-економічної діяльності у сфері транспорту, дорожнього господарства, надання послуг поштового зв’язку, туризму та інфраструктури за 2012 рік, а також перспективам 2013 року, серед яких найважливіша – проведення в Україні портової реформи.

Як зазначив Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул, «2013 рік не буде легким. Попереду – напружена праця, пошук і впровадження нових форм господарювання та управління». У поточному році, за його словами, Мінінфраструктури має якісно й оперативно підготувати до прийняття низку важливих законодавчих і нормативних документів (зокрема, Закон «Про залізничний транспорт»); напрацювати ефективні рішення щодо комплексного розвитку галузі (такі, як розробка скоординованої гнучкої тарифної політики портовиків і Укрзалізниці, вирішення проблем співпраці залізничної та туристичної галузей); вийти на новий рівень конкурентоспроможності та інвестиційної привабливості галузевих підприємств, забезпечити належні умови для реалізації великих модернізаційних та інфраструктурних проектів.

Однак усі ці рішення та проекти повинні розроблятись та впроваджуватись відкрито і прозоро – із залученням провідних міжнародних експертів, з урахуванням як інтересів роботодавців, так і прагнень працівників, у діалозі з громадськістю та інвесторами.

«Чим більше буде прозорості, відкритості, тим швидше ми проведемо започатковані зміни, - наголосив Міністр інфраструктури Володимир Козак. – Галузеві підприємства працюють єдиною командою, яка має головну спільну мету – розвиток транспортного потенціалу країни, збільшення вантажопотоків. Тому що це є головним ресурсом підвищення соціальних стандартів і зарплат».

Саме підвищення соціальних стандартів галузевих підприємств визначено одним з пріоритетів роботи Міністерства інфраструктури в 2013 році. За словами Віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула, тенденція до зростання заробітної плати працівників транспортно-дорожнього комплексу та поштового зв’язку, збереження існуючих трудових колективів, відомчих закладів соціальної сфери залишиться незмінною, а запровадження всіх запланованих проектів навіть дозволить створити у галузі близько 4 тисяч нових робочих місць.

Як зазначалося на Колегії, у поточному році буде також посилено контроль за дотриманням безпеки руху, в тому числі й на залізничному транспорті. Зокрема, залізничники продовжать роботу із закриття малодіяльних переїздів та забезпечення сигналізацією переїздів з автобусним рухом.