slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Вперше прибув новий поїзд «Дніпропетровськ – Ворохта» 16/12/2010

15 грудня 2010 року на вокзал Дніпропетровськ вперше прибув новий поїзд №551/552 сполученням Донецьк – Дніпропетровськ – Київ – Ворохта – Дніпропетровськ – Донецьк. Він призначений з метою покращення якості обслуговування пасажирів і забезпечення перевезення пасажирів на різдвяні та новорічні свята 2010/2011 рр.

Урочисте відправлення поїзду відбулось 10 грудня 2010 року. Першими його пасажирами стали запрошені шахтарі, металурги та залізничники, які під час поїздки на Прикарпаття відвідали мальовничі місця Західної України, ознайомились із визначними пам’ятками культури та архітектури, місцевими традиціями, колоритом, звичаями карпатського регіону. Таку пізнавальну екскурсію організували Укрзалізниця та Івано-Франківська облдержадміністрація.

«Поїздка видалася чудовою! – запевнила начальник відділу кадрів служби кадрів Придніпровської залізниці Олена Савченко. – Ці чотири дні промайнули непомітно, тому що були дуже насиченими та наповненими гостинністю, доброзичливістю, національним колоритом і любов’ю до української землі». У перший день перебування на зимовому курорті відпочиваючі відвідали архітектурні пам’ятки м. Яремче, стежку Олекси Довбуша та перлину яремчанського краю водоспад «Пробій». Наступного дня на них чекала оглядова екскурсія курортом європейського типу Буковель: лижні траси, розважальні центри, лікувальні пансіонати та інші туристичні цікавинки. У Коломиї делегація відвідала відреставровану лікарню, яка є пам’яткою архітектури ХІХ століття, Музей розпису та писанки, Музей гуцульського мистецтва, сільські школи та дитсадки, де для них пройшов концерт дитячого мистецтва. Ще одним відкриттям екскурсії став Манявський скит – це чоловічий монастир у горах, який за сотні років свого існування був зруйнований вщент двічі і відреставрований востаннє обласною владою близько 10 років тому.

По завершенні перебування гостей на Західній Україні відбулися зустріч із владою Івано-Франківщини у обласній державній адміністрації та концерт ансамблів народної творчості у філармонії м. Івано-Франківськ. «Стільки вражень від побаченого, що хочеться виразити щиру подяку обласним держадміністраціям Дніпропетровщини та Франківщини, а також керівництву Укрзалізниці за цю незабутню подорож», – поділився враженнями Володимир Плеватий з Дніпровського металургійного комбінату ім. Дзержинського.

Новий залізничний маршрут розпочав всеукраїнську акцію «Укрзалізниця єднає Україну». Проект буде реалізовано в межах підготовки до святкування 150-річчя українських залізниць, яке відзначатиметься 4 листопада 2011 року.

Довідка:

Регулярно курсувати поїзд №551/552 за маршрутом Донецьк – Дніпропетровськ – Київ – Ворохта – Дніпропетровськ – Донецьк розпочне з 25 грудня 2010 року. По непарних датах поїзд відправлятиметься з Донецька о 8.30, з Дніпропетровська – о 12.36, прибуватиме до Ворохти наступної доби об 11.40. Зворотно з Ворохти потяг відправлятиметься по парних датах о 20.22, прибуватиме до Дніпропетровська наступної доби о 17.28, до Донецька – о 21.30. У зв’язку з тим, що потяг вже сьогодні користується великою популярністю, термін його курсування подовжено – він ходитиме не до 15 січня, а до 15 березня 2011 року.

Поїзд прямує через станції Львів, Івано-Франківськ, Яремча, Микуличин. До складу поїзда формування Придніпровської залізниці входять 7 вагонів: 2 плацкартних, 4 купейні та спальний вагон. Вагони були підготовлені фахівцями Дніпропетровського та Синельниківського пасажирських вагонних депо. Вартість квитків: СВ – 641 грн, купе – 164 грн, плацкарта – 106 грн.

Для бажаючих отримати насолоду від карпатських краєвидів на власному авто в складі поїзда курсуватиме вагон-автомобілевоз. Вартість перевезення автомобіля в залежності від його ваги складає від 736 грн (до 1 тони) до 1842 грн (від 1 до 2,5 тон).

З Дніпропетровська поїзд виходитиме як двогрупний, тому що до нього будуть приєднані вагони поїзда №551/552 формування Донецької залізниці.