slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На залізниці дбають про пасажирів з особливими потребами 14/3/2013

У лютому 2013 року Придніпровська магістраль перевезла 33 пасажирів з обмеженими фізичними можливостями, у тому числі 18-х - у спеціальних вагонах.

Вагони для інвалідів були задіяні на маршрутах Дніпропетровськ – Львів, Сімферополь – Львів, Дніпропетровськ – Сімферополь, Сімферополь – Кривий Ріг та Запоріжжя – Одеса.

Нагадаємо, що у 2013 році підприємство продовжить удосконалювати свою інфраструктуру для обслуговування пасажирів з особливими потребами.

Зокрема, касові зали вокзалів Сімферополь, Севастополь та Джанкой облаштують піктограмами для людей з вадами зору, на вокзалі Запоріжжя-1 мають відкрити кімнату відпочинку для інвалідів. На вокзалі Саки відремонтують спеціальний майданчик на пероні, оновлять покриття пандуса тощо. Станції Прісноводна та Останіно обладнають додатковими в`їздами на перон, а на вокзалі Євпаторія-Курорт оновлять з’їзд на посадкову платформу.

Протягом року залізничники відремонтують існуючі пандуси на станціях Чортомлик та Кривий Ріг, облаштують нові – на станціях Павлоград-2, Балабине і Керч, а також на платформах 1101-й, 169-й, 4-й км.

Також на привокзальній території станцій Кривий Ріг та Кривий Ріг-Головний буде облаштовано спеціальні туалети для інвалідів.

Довідка: у 2012 році Придніпровська залізниця перевезла 830 пасажирів з обмеженими фізичними можливостями.