slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Минулого тижня на Придніпровській залізниці попередили 15 крадіжок 18/3/2013

Минулого тижня, з 11 по 17 березня 2013 року, працівники відомчої воєнізованої охорони Придніпровської залізниці попередили 15 спроб викрасти майно та вантажі підприємства на суму понад 3,2 тис. гривень, при цьому затримали 14 осіб.

Так, 12 березня під час проведення оперативно-профілактичних заходів по станції Таврійськ оперативна група стрілецької команди Мелітополь спільно з правоохоронцями попередила крадіжку вугілля з вагона. Затримано непрацюючого чоловіка, якого разом із вкраденим передали до лінійного відділу міліції на станції Таврійськ.

Того ж дня на станції Богуславський оперативна група стрілецької команди Синельникове -1 спільно з міліцією запобігла аналогічній крадіжці. Затриманого чоловіка, який ніде не працює, передали до лінійного відділу міліції на станції Павлоград-1.

Тринадцятого березня на 196-му кілометрі перегону Нижньодніпровськ-Вузол – Самарівка крадій намагався поцупити ручний шлагбаум. Йому завадили бійці стрілецької команди Синельникове-1 разом із правоохоронцями. Непрацюючого зловмисника передали до лінійного відділу міліції на станції Нижньодніпровськ-Вузол.