slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Залізничники працюватимуть над створенням привабливого іміджу Дніпропетровська 19/3/2013

Фахівці Придніпровської залізниці увійшли до складу робочої групи з розробки маркетингово-інвестиційної стратегії міста Дніпропетровська в рамках реалізації демонстраційного проекту «Місто світових брендів».

Робоча група з представників місцевого самоврядування, ділових, наукових і творчих кіл регіону, депутатів та громадських діячів створена на виконання угоди про співпрацю щодо реалізації проекту «Місцевий економічний розвиток міст України» у місті Дніпропетровську, укладеної між Федерацією канадських муніципалітетів та виконкомом Дніпропетровської міської ради.

Основна мета діяльності робочої групи – об’єднати зусилля для створення й просування іміджу Дніпропетровська як міста, що сьогодні є реальним міжнародним фінансово-діловим центром, українською столицею космічних технологій, транспортно-логістичним та промисловим лідером Придніпров’я, комфортним для життя та ведення бізнесу, зокрема, інвестиційних проектів.

Серед завдань, над якими працюватиме робоча група, - розробка міського логотипу та слогана, напрацювання бренд-бука, проведення заходів, що формуватимуть та просуватимуть позитивний імідж Дніпропетровська, насамперед на міжнародній арені.

Завдяки потужній, амбітній, навіть агресивній маркетинговій політиці, вважають ініціатори проекту, Дніпропетровськ невдовзі має стати знаним у світі містом, з яким є сенс мати справу.