slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Водії автівок стали більш дисциплінованими під час перетину залізничних колій 4/4/2013

На Придніпровській магістралі відзначають тенденцію до зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод на залізничних коліях та переїздах підприємства: у першому кварталі 2013 року з вини водіїв автотранспортних засобів тут сталось 2 ДТП, які обійшлись без постраждалих, проти 3 ДТП і одного травмованого за аналогічний період 2012 року (-33,3%).

Позитивної динаміки ДТП удалось досягнути завдяки заходам, які вживають придніпровські залізничники для гарантування безпеки об’єктів залізничної інфраструктури, зокрема переїздів та колій.

Серед цих заходів - не тільки організаційно-технічні, але й пропагандистські. Так, за три місяці 2013 року було надруковано й розповсюджено серед водіїв автотранспортних засобів, через квиткові каси, у поїздах приміського та дальнього прямування тощо 20 тис. флаєрів з правилами безпечної поведінки на залізничних переїздах. До роботи з попередження ДТП на залізничних коліях та переїздах залучено регіональні ЗМІ, вона проходить також у тісні взаємодії з працівниками ДАІ.