slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

За тиждень на Придніпровській залізниці запобігли 9 крадіжкам 8/4/2013

Упродовж першого квітневого тижня працівники відомчої воєнізованої охорони Придніпровської залізниці попередили 9 спроб викрасти майно підприємства та вантажі, які воно перевозить, на суму понад 10,5 тис. гривень, при цьому затримали 6 осіб.

Так, 1 квітня під час проведення оперативно-профілактичних заходів по станції Тритузна оперативна група стрілецької команди Верхівцеве спільно з правоохоронцями попередила крадіжку деталей верхньої будови колії (3 підкладок та 11 костилів). Затримано чоловіка, який ніде не працює. Зловмисника разом із вкраденим передали до лінійного відділу міліції на станції Дніпродзержинськ.

За два дні машиніст потяга на 141-142 км перегону Гейківка – Висунь помітив на узбіччі колії розкидану арматуру, про що повідомив стрілецьку команду станції Кривий Ріг-Головний. ВОХРівці, які прибули на місце разом з оперативною групою міліції, з’ясували, що прут арматури загальною вагою 1170 кг і вартістю 9,5 тис. гривень скинуто з вагона. На жаль, крадіїв затримати не вдалось.