slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Пасажири залізниці з початку року замовили більше 107 тисяч квитків онлайн 12/4/2013

У першому кварталі 2013 року пасажири Придніпровської залізниці через мережу Інтернет замовили 107 тис. 474 квитки, у березні - 41 тис.754 проїзні документи.

Перевагою цієї послуги є те, що пасажир у будь-який час доби, не стоячи у вокзальній касі, завдяки Всесвітній мережі може самостійно підібрати зручний для себе варіант поїздки, відразу оформити та оплатити замовлення.

У зв’язку з введенням процедури оформлення проїзних документів з внесенням до них прізвища та імені пасажира Придніпровська залізниця нагадує громадянам, що при замовленні проїзних документів онлайн у квитку необхідно вказувати прізвище та ім`я пасажира, що буде їхати за ним, а не власника платіжної карти, якою користуються під час оплати замовлення (за винятком, якщо пасажир і власник карти - одна особа).

Довідка: Через мережу Internet проїзний документ можна оформити на сайтах http://e-kvytok.kiev.ua або http://booking.uz.gov.ua

Оплатити онлайн-замовлення та проїзні документи можна практично усіма діючими в Україні платіжними інструментами безготівкових розрахунків фізичних осіб.

Через мережу Internet можна замовляти квитки за повну вартість та дитячі. Інші пільгові проїзні документи та групові замовлення оформлюються виключно в касах.