slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У березні залізниця перевезла 119 пасажирів з обмеженими фізичними можливостями 12/4/2013

Протягом березня 2013 року придніпровські залізничники перевезли 119 пасажирів з обмеженими фізичними можливостями, в тому числі 30 – у спеціалізованих вагонах для інвалідів.

Спецвагони були задіяні на маршрутах Дніпропетровськ – Львів, Сімферополь – Львів, Ковель-Сімферополь, Дніпропетровськ – Сімферополь, Сімферополь – Кривий Ріг та Запоріжжя – Одеса.

Як уже повідомлялося, у 2013 році Придніпровська залізниця продовжить удосконалювати свою інфраструктуру для обслуговування пасажирів з особливими потребами. Так, протягом року касові зали вокзалів Сімферополь, Севастополь та Джанкой облаштують піктограмами для людей з вадами зору, на вокзалі Запоріжжя-1 мають відкрити кімнату відпочинку для інвалідів. На вокзалі Саки відремонтують спеціальний майданчик на пероні, оновлять покриття пандуса тощо. Станції Прісноводна та Останіно обладнають додатковими в`їздами на перон, а на вокзалі Євпаторія-Курорт оновлять з’їзд на посадкову платформу. Також протягом року на підприємстві відремонтують пандуси на станціях Чортомлик та Кривий Ріг, облаштують нові – на станціях Павлоград-2, Балабине і Керч, а також на платформах 1101-й, 169-й, 4-й км. А на привокзальній території станцій Кривий Ріг та Кривий Ріг-Головний буде облаштовано спеціальні туалети для інвалідів.