slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровська залізниця – надійний соціальний партнер 12/4/2013

Придніпровська залізниця відповідально ставиться до надання послуг з перевезення пільгових категорій пасажирів.

Так, протягом першого кварталу 2013 року в дальньому сполученні магістраль перевезла 57,4 тис. ветеранів Великої Вітчизняної війни, 58, 6 тис. дітей віком 6-14 років, а також 2,5 тис. дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, та 2,1 тис. дітей-інвалідів всіх категорій.

Нагадаємо, що відповідно до встановленого переліку пільг, інваліди Великої Вітчизняної війни I і II груп мають право на безкоштовну проїздку (туди та назад) у поїздах дальнього слідування раз на рік. Інваліди Великої Вітчизняної війни ІІІ групи та учасники Великої Вітчизняної війни можуть обрати або проїзд один раз на рік з 50% знижкою, або безкоштовний проїзд один раз на два роки (туди та назад).

У травні 2013 року на Придніпровській залізниці пройде ініційована Укрзалізницею благодійна акція «Ми пам’ятаємо», у рамках якої інваліди та учасники Великої Вітчизняної війни можуть здійснити необмежену кількість безкоштовних поїздок у вагонах 1-го класу (без харчування) поїздів Інтерсіті+ (№№165, 167 Дніпропетровськ-Київ та №№168, 166 Київ-Дніпропетровськ). Акція не поширюється на вагони 2-го класу Інтерсіті +, на інші поїзди, а також при оформленні проїзду у вагонах 1-го класу Інтерсіті+ з харчуванням. Пільга надається при пред’явленні відповідного посвідчення. Особам, що супроводжують інвалідів та учасників ВВВ (не більше 1-ї), надається 50% знижки на проїзд.

Інваліди та учасники Великої Вітчизняної війни уже сьогодні можуть звертатися до залізничних кас, аби отримати безкоштовні квитки на період травневих перевезень.

Благодійна акція з безкоштовного перевезення дітей-сиріт та дітей, що залишилися без батьківської опіки, дітей-інвалідів усіх категорій, дітей військовослужбовців та працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов'язків, дітей загиблих шахтарів та залізничників, діє з 2000 року і розповсюджується на загальні та плацкартні вагони нічних поїздів, вагони 2-3 класу Регіональних поїздів, Регіональний Експрес та Інтерсіті у внутрішньому сполученні, а також приміські поїзди. Цією послугою у межах України можуть скористатися діти зазначених категорій віком до 16 років.