slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Діти залізничників покажуть свої здібності у творчому конкурсі «Моє Придніпров’я» 16/4/2013

На Придніпровської магістралі стартував конкурс дитячої творчості «Моє Придніпров’я», присвячений 200-річчю з дня народження Тараса Шевченка.

До участі в ньому запрошуються діти працівників управління Придніпровської залізниці двох вікових груп: молодшої – 6 – 10 років та старшої – 10 – 14 років.

Як зазначили у профспілці служб, мета конкурсу – сформувати в підростаючого покоління активну громадянську позицію, спрямовану на творче вирішення проблем Придніпров’я та підприємства, на якому працюють батьки юних конкурсантів.

На конкурс приймаються малюнки створені автором чи групою авторів (у т.числі листівки, плакати, календарі) на паперових носіях форматом А1-А3, а також вірші (пісні) обсягом не більше одного друкованого аркуша А4.

Дітвора змагатиметься у номінаціях: кращий малюнок (включаючи компютерну графіку); кращий вірш\пісня (по три призові місця); а також найменший учасник конкурсу і приз глядацьких симпатій.

Прийом конкурсних робіт триватиме з 8 квітня до 21 травня 2013 року. Підсумки підведуть з 21 по 25 травня, а вже 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, відбудеться нагродження переможців та виставка конкурсних робіт.