slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Щодо конфліктної ситуації з посадкою пасажирів по вокзалу Сімферополь 19/4/2013

За фактами, викладеними 15 квітня 2013 року в сюжеті телеканалу ІСТV щодо конфліктної ситуації, яка напередодні виникла на станції Сімферополь під час посадки в пасажирський поїзд № 28 сполученням Севастополь – Київ осіб з обмеженими фізичними можливостями, а також у скарзі гр. Усатенко Н.І., яка супроводжувала цих пасажирів, на ДП «Придніпровська залізниця» було проведене ретельне службове розслідування.

У його ході встановлено, що дії працівників станції і вокзалу Сімферополь щодо організації посадки у поїзд пасажирів з особливими потребами були недостатніми та порушували окремі вимоги «Порядку організації перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями (на інвалідних візках) у спеціально обладнаних вагонах», затвердженого наказом Укрзалізниці №553-Ц від 24.12.2008.

Рішенням оперативної наради під головуванням начальника Кримської дирекції залізничних перевезень до дисциплінарної відповідальності притягнуто чергового по залу (вокзалу) та чергового по станції Сімферополь, які за посадовими обов’язками відповідають за організацію посадкивисадки в поїзд пасажирів з обмеженими фізичними можливостями.

Серед причетних працівників служби перевезень, пасажирської служби та локомотивного господарства проведено додаткові інструктажі щодо виконання вимог наказу Укрзалізниці від 24.12.2008 № 553-Ц «Про затвердження Порядку організації перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями (на інвалідних візках) у спеціально обладнаних вагонах».

Придніпровська залізниця приносить свої вибачення усім, хто постраждав внаслідок непрофесійних дій працівників станції та вокзалу м.Сімферополь.