slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Попереджено 6 випадків крадіжок вантажів і майна 23/12/2010

Працівники служби воєнізованої охорони Придніпровської залізниці з 13 по 19 грудня 2010 року попередили 6 випадків крадіжок вантажів і майна залізниці на суму орієнтовно 555 гривень. В тому числі спільно з міліцією попереджено 5 випадків крадіжок, із застосуванням службових собак – 1 випадок. При цьому за підозрою у скоєнні крадіжок було затримано 5 осіб.

Так, наприклад, 15 грудня при проведенні оперативно-профілактичних заходів на станції Джанкой оперативною групою стрілецької команди Джанкой із застосуванням службової собаки «Макс» була попереджена крадіжка 44 кг вугілля на суму орієнтовно 50 гривень, скинутого з піввагона вантажного поїзда. За спробу її скоєння було затримано непрацюючого громадянина, якого разом з вкраденим передано до лінійного відділу міліції на станції Джанкой.

А ось 14 грудня при проведенні оперативно-профілактичних заходів на станції Верхній Токмак-1 оперативною групою стрілецько-пожежної команди спільно з міліцією була попереджена крадіжка близько 700 кг вугілля, скинутого з піввагона вантажного поїзда, на суму орієнтовно 300 гривень. Оперативною групою була встановлена засідка, однак, на жаль, крадіїв виявити не вдалося. Вугілля передано до паливного складу ст. Пологи.